Home » BLOG (SLOVAK) » O blogu – odkedy som stretla Martina

O blogu – odkedy som stretla Martina

O blogu – odkedy som stretla Martina

Vždy som sa modlila za to, aby som našla chlapca, s ktorým budem mať spoločné záujmy, no zároveň som chcela, aby sme boli trochu odlišní. Po čase som takého našla. alebo našiel on mňa? Nikdy by mi ale nenapadlo, že to bude tak úžasné. Je super nájsť človeka, ktorý má sny ako vy.

Raz som mala sen blogovať. Chcela som písať o cestovaní, chcela som ľuďom dávať rady a tipy “ako na to” za lacno, chcela som písať recenzie na hotely, miesta, letecké spoločnosti a na všetko, čo by mi prišlo do cesty. Všetko by sa odrážalo len od mojej skúsenosti. A, samozrejme, chcela som ochutnávať kávy a písať o nich tiež.

➳ Prečítaj si: Ako a prečo hľadáme lacné letenky po Európe

AŽ RAZ…

… som si uvedomila, že ľudí v tejto brandži je tak veľa, že je ťažké uspieť a byť niečím iný. V poslednom čase dostávam správy, že odkedy cestujem s Martinom, sú “moje” fotky ešte lepšie a autentickejšie. Čo vám k tomu poviem? On má ešte lepšie vízie a cestovateľské plány ako ja. Veľmi, veľmi by som si priala, keby sme sa s nimi mohli s vami podeliť. Ideme to skúsiť tak po svojom a možno raz budeme úspešní… alebo aspoň iní. Budeme to my 🙂 Musím povedať, že aj ja si myslím, že odkedy som stretla Martina, tak je to tu lepšie.

ZMENA JE ŽIVOT

Aby som teda vystihla podstatu headlinu – a to – zmena je život, tento blog už nie je môj. Už je náš. Odteraz sa volá This Is Why We Travel, áno, máme kúpenú dómenu na tipypretripy.com, až do Vianoc, ale niečo s tým spravíme – sľubujeme. Spravujem ho ja a Martin alebo Martin a ja. Máme aj spoločný Instagram, ktorý donedávna fungoval pod menom dreamtriperi. Toto meno sa odvíjalo od dreamtripov, ktoré ponúka spoločnosť WordVentures pre jej členov. Názov sme sa ale rozhodli zmeniť, pretože kým sme mladí  a musíme získať aké-také pracovné skúsenosti, cestovaniu sa nedá venovať naplno, pokiaľ vám teda nezarába. a tak ďaleko my nie sme :D. Od spoločnosti WordVentures sme si teda na chvíľu dali pauzu, no radi by sme sa jej členmi v budúcnosti, a to už na českom trhu, stali opäť. Naďalej funguje aj naša facebooková stránka, ktorá tiež stále nesie meno tipypretripy, a to preto, lebo facebook neustále zamieta našu žiadosť na zmenu mena. Uvidíme, čo sa bude dať robiť.

Od februára som mala pauzu s písaním, pretože sme spolu s Martinom rozmýšľali, ako to bude s nami a sociálnymi sieťami. Ideme to skúsiť takto, tak nám držte palce, prajte nám veľa nápadov a kreatívnych chvíľ a pošlite nám sponzorov 😀 🙂

Follow:
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *