Home » ABOUT US » ABOUT US (SLOVAK)

Sme Karina & Martin, mladomanželia, ktorí majú túžbu vidieť svet. Momentálne obaja pracujeme v korporátoch v Bratislave, a tak zatiaľ blogujeme a cestujeme popri práci. Občas je to časovo aj fyzicky veľmi náročné. Nevadí, aj tak nás blogovanie a fotografovanie baví. Obaja sme sa v tom nejako našli. Každý máme na blogu i na Instagrame svoju rolu. Naše výlety boli posledné mesiace finančne obmedzené, lebo sme peniažky šporili na svadbu (tá bola 29.06.2019). Ale nechceme sa vyhovárať! 

Obaja máme 23 rokov. Radi snívame a posedávame v hipsterských kaviarňach, kde nachádzame inšpiráciu vo svojských čudákoch sediacich naokolo. Neodmietneme ani pozvanie na pizzu, či na pohár vínka. Martin má rád hory a prírodu. Karinka donedávna preferovala mestský štýl života, no v poslednej dobe obľubuje ticho a pokoj vidieka. Obaja túžime vidieť svet a spoznávať seba, ale aj iné kultúry. To sú také krátke info o nás.

Okrem lásky k cestovaniu nás spája aj láska k fotografii, ale najmä láska k sebe. Poznáme sa od malička, no zároveň sa spoznávame každým dňom. Nedávno sme sa vydali na najkrajšiu cestu života – vzali sme sa! Dúfame, že čoskoro sa vydáme i na spoločnú cestu do sveta. 

Náš svadobný zostrih

Tento blog vznikol s úmyslom ukázať ľuďom, že snívať je dovolené v akomkoľvek veku. Našim primárnym cieľom je nielen vás inšpirovať v plnení si snov, ale aj pomôcť vám plánovať vaše výlety. Nájdete tu články a tipy na miesta, ktoré sme navštívili, a ktoré nás nejakým spôsobom zaujali, ovplyvnili a niečo naučili.

Dlho sme rozmýšľali nad tým, že vycestujeme, no vždy sme hľadali výhovorky prečo nie a čo ak… nakoniec sme o pomoc rozhodnúť sa, požiadali vás. Po tom, čo naša fotka dostala viac ako 3,000 lajkov, sme 16.09.2019 dali výpoveď. Po dvojmesačnej výpovednej dobe plánujeme v decembri / januári odísť do Ázie. Držte nám palce! Poďte s nami žiť toto dobrodružstvo.

Veríme, že to tu budete mať radi a nájdete inšpiráciu vidieť svet.

s láskou

Karina & Martin

➳ Prečítaj si: Prečo sme na svadobnú cestu nešli hneď po svadbe

 

View this post on Instagram

⚡️ WE DID IT ⚡️ . . • ENG BELOW • . Áno, dali sme výpoveď. Rozmýšľali sme nad tým niekoľko mesiacov, veľa sme sa o tom rozprávali a hľadali sme pre a proti. ⚡️ . čakali sme dovtedy, kým príde ten pravý čas… 🙈 ale ten nepríde nikdy. 🤷🏻‍♀️ ľudia sme takí, že vždy hľadáme prečo a načo a čo keby… 🤦🏻‍♀️ nie je tomu inak ani teraz, ale chceme to skúsiť… 😍 . chceme vidieť krásy sveta, ktoré stvoril Boh a chceme sa ním nechať viesť ❤️ . ešte máme pred sebou dva mesiace v práci, 🤯a potom pôjdeme žiť život. možno nebude taký, o akom snívame, možno bude lepší, možno horší, no je to jedno. ak v tom budeme spolu 🥰 … . čo najbláznivejšie ste vo svojom živote urobili vy? 💥 . …… 🇬🇧 We quit. We have been thinking about it for so long, for so many months, you guys cannot even imagine 🤣 we’ve been talking a lot, trying to find its pros and cons…🤔 . We have been waiting for “the right time.” 🤦🏻‍♀️ However, there never really is the right time. 🙈 if things are meant to be, they will find their way 🙏🏻 it would be too courageous to say that we are not afraid. of course, we are. 🤦🏻‍♀️ but!!! . life is too short to be asking ourselves why we never tried what we wanted to? 💥 it is too short to just survive. 🙏🏻and we wanna live fully. we wanna at least try to live the life of our dreams 💪🏻 we wanna see the beauty of God’s creation and we wanna be led by him 🥰 . Two more months in the office 🤯 before we say yes to adventures! 💥Maybe it won’t reach our expectations, maybe it will be far away better,… but if we do it together… none of this matters ❤️ . what are the craziest things you’ve done so far? 💥

A post shared by KARINA ♡ MARTIN | TRAVELCOUPLE (@whywetravel_sk) on