ABOUT US

Sme Karinka a Martin, mladomanželia, ktorí majú túžbu vidieť svet. Momentálne obaja pracujeme v korporátoch v Bratislave, a tak zatiaľ blogujeme a cestujeme popri práci. Občas je to časovo aj fyzicky veľmi náročné. Naše výlety boli posledné mesiace finančne obmedzené, lebo sme peniažky šporili na svadbu (tá bola 29.06.2019).

Obaja máme 23 rokov, radi snívame a posedávame v hipsterských kaviarňach, kde nachádzame inšpiráciu vo svojských čudákoch sediacich naokolo. Neodmietneme ani pozvanie na pizzu, či na pohár vínka.

Okrem lásky k cestovaniu nás spája aj láska k fotografii, ale najmä láska k sebe. Poznáme sa od malička, no zároveň sa spoznávame každým dňom.

Tento blog vznikol s úmyslom ukázať ľuďom, že snívať je dovolené v akomkoľvek veku. Našim primárnym cieľom je nielen vás inšpirovať v plnení si snov, ale aj pomôcť vám plánovať vaše výlety. Nájdete tu články a tipy na miesta, ktoré sme navštívili, a ktoré nás nejakým spôsobom zaujali, ovplyvnili a niečo naučili.

Veríme, že to tu budete mať radi a nájdete inšpiráciu vidieť svet.

Karina & Martin

Hi everyone, and thank you for visiting our blog!

We are Karina and Martin, just married Slovak couple with a passion for travelling, photography and each other. Nowadays, both of us work for a corporate company in Bratislava, so we mostly do the blog & travels hand in hand with work. It’s very hard timely and physically, sometimes. Our trips were financially limited in the past few months, as were saving the money for our wedding (we got married on June 29, 2019). 

We are 23 years old; we love to conquer and to discover the world at one short trip at a time. We also love visiting hipster coffee shops where the inspiration can be found in strangers sitting around. We wouldn’t say no to a pizza session with friends or to a glass of wine in bed!

Except for passion for travelling and photography, we mostly have a love for each other! We’ve known each other since early childhood, but we get to know ourselves better every day now.

This blog was created not only to inspire, but to help you plan your next trip.  You will find travel guides of the places that we have explored, tips and tricks to make your travels easier, discounts codes, and many more.

We so hope you will enjoy it here J so come and explore with us!

Lots of love,

Karina & Martin