Home » MEDIA KIT

Why We Travel je lifestyle cestovateľský blog, ktorý bol založený v roku 2017. Počas nepravidelnej periodicity v období leto 2017 – leto 2019 si vybudoval malý okruh stálych čitateľov.

Vášeň k cestovaniu a láska k fotografii v nás počas leta 2018 podnietila myšlienku založenia Instagramu, kde sme si počas jedného roka vybudovali komunitu vyše 15 000 odberateľov. Vidina toho, že naše fotky a príspevky sa ľuďom páčia, v nás upevnila to, že to, čo naozaj chceme, je, cestovať, fotiť a písať o rozdielnych kultúrach, jedlách a o krásach tohto sveta. Demografiu, štatistiky, reklamu a iné podrobné údaje našich sociálnych sietí, máme zaznamenané v slovenskom aj anglickom jazyku.

 

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

 

Why We Travel is lifestyle and travel blog which have been founded in 2017. During its irregular periodicity in the season from summer 2017 till summer 2019, it has gained a small community of constant readers.

Our passion for travel and our love for photography have leaded us to create Instagram, too. We’ve started using it as a platform where we represent ourselves, our work and passion for travels, during August 2018. The idea that people love our feed and read our blogposts has amplified our thoughts to travel the world. That being said, we cannot wait to start exploring soon. Please find enclosed our Media Kit under section Media Kit (English).