Home » BLOG (SLOVAK) » LONDON, UK

LONDON, UK

LONDON, UK

Heeey.

Včera sme mali s Lenkou výlet do nášho ‘city favorito’. Vyrazili sme skoro ráno, konkrétne 9:02hod. Išli sme rýchlovlakom, takže do Londýna sme prišli za asi 45 minút. Nastúpili sme na Bakerloo line a zviezli sa na Oxford Circus. Najskôr sme išli do Primarku, to bol nápad, pretože Lenka potrebovala nové legíny do práce. Fakt sme tam nakúpili pod 10 libier. Úspech.

Potom sme sa snažili nájsť Piccadilly Circus a Trafalgar Square. Trošku sme sa pofotili a vyrazili sme smerom k Hyde Parku. Tam sme si dali menší chillík, popili coke a zjedli popcorn… sme boli hladné, a tak sme sa rozhodli, že si dáme niečo malé pod zub. Popcorn a kola, to je riešenie.

Naša cesta pokračovala k London Eye a Big Benu. Niečo sme pofotili, a potom sme sa celkom hladné vybrali hľadať Ziferblat. Miesto, kde neplatíš za to čo zješ, ale koľko času tam stráviš. O tom bude single post.

Cestou zo Ziferblat sme sa trochu stratili, ale pomohla nám Slovinka, ktorá nás nasmerovala k metru. Zviezli sme sa k London Bridge, odkiaľ sme sa popri rieke prešli k Tower Bridge. Potom, keďže sa opäť ukázalo slnko, vrátili sme sa ku oku, niečo pofotili, prešli sme sa aj k Big Benu. Odtiaľ sme okolo pol siedmej odišli v smere na Paddington a so 14 minútovým meškaním sa vlak o 19:15 pohol. Domov sme prišli o 20:24 hod. 20:29 začalo pršať. Tomu sa hovorí #Godisgood alebo #Bohťamárád. 

Takže… tu je malý archív včerajšieho dňa.

Čo vy a vaše letné výlety?

Aj keď dnes je cestovanie možno trochu mainstream, je to to, čo ma napĺňa 🙂

Follow:
Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *