Home » BLOG » PREČO SME NA SVADOBNÚ CESTU NEŠLI HNEĎ PO SVADBE

PREČO SME NA SVADOBNÚ CESTU NEŠLI HNEĎ PO SVADBE

PREČO SME NA SVADOBNÚ CESTU NEŠLI HNEĎ PO SVADBE

Dosť často sa nám stáva, že ľudia na nás majú otázky týkajúce sa našej svadobnej cesty. Či nejaká bude, kedy, kam, na koľko. Nevieme, z akých pomerov pochádzate vy, ale my sme obaja z dediny. Rodinu i kamarátov zaujíma, kam pôjdeme, keď už sme toho videli tak veľa.

Hoci sme zatiaľ neboli v nejakej veľkej exotike, aj my sme tak nastavení. Videli sme už veľa, boli sme už vo veľa krajinách. A sme za to nesmierne vďační. Za to, že sme zdraví, aby sme niekam mohli ísť. Aj za to, že na to máme prostriedky, ale najmä za to, že máme jeden druhého, teda že máme s kým.

Otázka „kam na svadobnú cestu“ je aj v našej hlave. Radi si veci plánujeme. Keďže obaja pracujeme full-time a blog zatiaľ robíme ako záľubu popri práci, všetky dovolenky a výlety si plánujeme vopred. Robíme to tak, že si rátame dovolenku. Na jeden celý rok jej máme až 20 dní!!!! 🙁 Veľa dovolenky nám vzala svadba, dni pred aj po sme sa venovali jeden druhému a rodine. Bohužiaľ, zatiaľ sme otrokmi doby, v ktorej máme 20 dní v roku na to, aby sme mohli naplno žiť, cestovať a výletovať. A tak nám tej dovolenky na spoločný výlet ostalo málo.

Plánujeme ísť na dovolenku (nie na svadobnú cestu) niekedy na jeseň. Na svadobnú cestu chceme ísť na jar 2020. Áno, chceli by sme konečne zavítať niekam do exotiky. Ale, toto sú naše plány, uvidíme, čo nám vymyslí a do cesty pošle Boh 🙂

Follow:

Leave a Reply :)