Oh God! Píšem bakalárku

Ako rýchlo zbehol ten čas… nechce sa mi veriť tomu, že práve ja už stojím na prahu tretieho ročníka vysokej školy a behám po knižnici hľadajúc vhodnú literatúru týkajúcu sa bakalárskej práce. Well, nie je to moja šálka kávy. Našu knižnicu porovnávam s tou mojou obľúbenou na Dejviciach. Myslím na to, ako som sa tam počas Erasmu učila na skúšky, ktoré som musela dorobiť na slovenskej škole. Ako som si tam kupovala lacné kávy a objednávala pizze rovno na môj obľúbený gauč na štvrtom poschodí. chcela by som vrátiť čas a ísť na Erasmus až na dva semestre.

No, ale späť k téme. V našej knižnici sme sa so Zuzkou stratili, lebo kým sme pochopili jej organizáciu, chvíľku nám to trvalo. Ešteže nás ochotná teta knihovníčka usmernila a navigovala kde a čo hľadať. Odniesla som si nádielku štrnástich kníh. mám čo robiť do decembra, och.

Tak sa vám chcem pochváliť, že dnes som začala čítať… celkom ma to bavilo. Som na strane 42. Ráno som si čítala v posteli a poobede som si v Cafe Dias pri šálke kávy čítala ďalšie kapitoly. Snáď ma tá motivácia bude držať ešte dlho. A vlastne snáď to napíšem a zvládnem. Mám tému, ktorá ma baví, takže sa na to teším. Len dúfam, že ma nikdy neopustí fantazijná múza. A že nezabudnem na žiadny zdroj. Nechcem totiž, aby môj mega výtvor označili za plagiát… nerada by som si to opakovala budúci rok.

Tak to je asi všetko nadnes. Budem prinášať [apdejty] týkajúce sa bakalárky. Zatiaľ sa majte dobre a pite fajnú kávu 🙂

 

PS – Sorry za kvalitu fotky. Fotená je mojím Lenovom za zlého svetla…

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s